مقالات گرافیک

25 ترکیب رنگی عالی برای کارت دعوت عروسی

25 ترکیب رنگی عالی برای کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی ، رنگ های عروسی شما باید روحیه ای زنده داشته باشد که برای عروسی هایتان جذاب باشد.

اما این همه آن چیزی نیست که شما باید در نظر بگیرید: چه نوع عکسی با چه خصوصیاتی درآلبوم عکس عروسی خود را می پسندید؟ چه رنگی برای ساقدوش های عروس شما خوب به نظر می رسد؟ از همه مهمتر، رنگ هایی که انتخاب می کنید باید با شب عروسی شما متناسب باشد. اگرچه بصورت معمول کارت های عروسی سفید هستند، اما رنگ های همراه زیادی وجود دارند که می توانند با سفید ترکیب شوند و به موضوع شما شکل دهند و حال و هوای رویداد شما را تنظیم کنند.

چالش برانگیزترین چیز در مورد چیدن رنگ، قسمت هماهنگی و ترکیب آن است. دقیقاً مانند شما و شریک زندگی تان، رنگ های شما نیز باید با یکدیگرمطابقت داشته باشند.

25 ترکیب رنگی عالی برای کارت دعوت عروسی

برای کمک به شما، ما 25 پالت رنگی را که از جالبترین دعوت نامه های عروسی آنلاین گرفته شده است، جمع آوری کرده ایم. ما همچنین کدهای رنگ HEX را در زیر هر تصویر قرار داده ایم. برای استفاده از رنگ ها، به سادگی کدها در منوی رنگ ویرایشگر کانوا کپی و جای گذاری کنید.

شاید این مقاله را نیز بپسندید : روانشناسی رنگ در طراحی وب

1. هلو پاستلی

هلو پاستلی

جولی سانگ استاد ایجاد شگفتی های آبرنگی برای برندها، مجلات و البته عروسی ها در دنیا مشهوراست. ایجاد رنگ هلویی و گلابی رنگ، کیفیت رویایی عروسی های در باغ و اجتماعات صمیمی را تداعی می کند.

هلو پاستلی

2. به رنگ استیل

به رنگ استیل

این کارت دعوت که با ترکیبی از لحن های معاصر و پرنعمت ارائه شده است جذابیت جنوب را به تصویر می کشد بدون اینکه قدیمی و کهنه به نظر برسند. با تلاقی یک لحن مدرن و رنگ استیل با قهوه ای خاکی، و ترکیب این دو با رنگ های گرم و خامه ای، شما می توانید یک کارت دعوت عروسی مناسب برای جشن های عزیزانتان دریافت کنید.

به رنگ استیل

3. رنگهای تازه و جوان و شاداب

رنگهای تازه و جوان و شاداب

ترکیبات مکمل کلاسیک مانند رنگ نارنجی و سبزمی توانند برای شما تضمین شده کار کنند. برای اینکه این جفت رنگها در یک دعوت عروسی سنتی کارایی لازم را برای شما داشته باشند، لازم است که با رنگ های خامه ای گل رز و فیلی رنگ همراه باشد، این طرح ازآنا آندریوا یک طراوت تازه از رنگ های ظریف بهاری را به تصویر می کشد.

رنگهای تازه و جوان و شاداب

4. رنگ شکوفه های کودکی

رنگ شکوفه های کودکی

رنگهای شاد صورتی و آبی می توانند هر طرحی را روشن کنند. آن را روی عناصر سنتی طراحی عروسی مانند گلها بچسبانید، اما مراقب باشید که طرح را با رنگ های زیاد روشن پر نکنید. نشاط رنگهای صورتی خود را با رنگ روشن تر یا فقط سفید، مانند طرح فوق توسط کاترینا ساوچنکو، را ترکیب کنید.

رنگ شکوفه های کودکی

5. قرمز شرابی

قرمز شرابی

این کارت دعوت عروسی شیک و معاصر که توسط ماریا هدز، طراح اسپانیایی، طراحی شده از رنگ قرمز تیره به خوبی به عنوان رنگ اصلی استفاده شده که در بعضی اوقات ما شاهده تلفیق با رنگ های مشابه مثل رنگ سبزپررنگ، به عنوان رنگ اصلی هستیم.

باید توجه داشته باشید که ترکیب شدید این رنگ ها در هنگام استفاده با رنگ های روشن پاستلی بصورت متعادل تری ظاهر می شوند.

قرمز شرابی

6. رنگهای موجود و زنده در مزرعه و طبیعت

رنگهای موجود و زنده در مزرعه و طبیعت

اگر عروسی خود را در یک روز زیبا بهاری برگزار می کنید، با استفاده از سبزه ها و صورتی های مناسب طرح را کاملاً متناسب با فصل قرار دهید. اگرچه به نظر می رسد این پالت بر اساس طرح برجسته توسط تصویرگر مورگان رمبرگ طیف گسترده ای از رنگ ها را به کار گرفته است، اما در واقع فقط رنگ های مکمل سبز و قرمزدر آن دیده می شوند. این باعث می شود که کل طراحی بدون بهم ریختگی به نظر دقیق برسد.

رنگهای موجود و زنده در مزرعه و طبیعت

7. رنگهای تابستانی

رنگهای تابستانی

رنگ مایل به زرد، سبز پررنگ و روشن در این هارمونی تابستانی Breanna Rose در این طرح ساخته شده عجیب دیدنی و شگفت انگیز است.

رنگهای تابستانی

8. شکوفه های بازیگوش و جذاب

شکوفه های بازیگوش و جذاب

این طراحی دمدمی مزاج تا حدی به دلیل ترکیب رنگی وحشی خود سازگار بنظر می رسد. طرح های جوان با رنگ های آب نباتی و پنبه ای به بهترین وجه کار می کنند و اثرگذار هستند.

شکوفه های بازیگوش و جذاب

9. سبزمدرن به شکل گربه

سبزمدرن به شکل گربه

این گربه های سبز تا قبل از استفاده در این کارت های دعوت عروسی ایده ای خارق العاده نبوده است. برنامه های رنگی غیر متعارف، اگر به روش صحیح انجام شوند، می توانند آنچه را که یک طرح پیش پا افتاده دارند رامدرن کنند.

سبزمدرن به شکل گربه

10. رنگهای آرامش بخش و لوکس

رنگهای آرامش بخش و لوکس

حتی اگر کارت عروسی خود را از ورق طلا چاپ نمی کنید، می توانید جلوه ای از این رنگ مناسب طلایی را به آن بدهید. شما می توانید آن را با یک رنگ متضاد جفت تا بر گیرایی آن تأکید کند.

رنگهای آرامش بخش و لوکس

شاید این مقاله را نیز بپسندید : طراحی بسته‌ بندی در بزم رنگ و نور

11. فلزات گرانبها

فلزات گرانبها

این پالت نقره ای و طلایی یک ترکیب کلاسیک برای هر کسی است که قصد یک عروسی سنتی را دارد.

فلزات گرانبها

12. رنگ های کریستالی مدرن

رنگ های کریستالی مدرن

طرح معاصر، رنگ عقیق را به رخ دیدگان و عموم میکشاند و آنرا با تضادهای شدیدی که توسط صورتی گیلاسی ایجاد شده است، بیرون می کشد.

رنگ های کریستالی مدرن

13. به رنگ شراب و گلاب

به رنگ شراب و گلاب

عروسی بدون گل و یک بطری شراب خوب به سختی انجام می شود. این طرح با وام گرفتن رنگش ازشراب و رنگ گلاب جز ضروری ترین کالاهای اصلی عروسی محسوب می شود.

به رنگ شراب و گلاب

14. وانیل هلویی

وانیل هلویی

رنگ هلویی یکی از محبوب ترین انتخاب های رنگی در عروسی است که این ترکیب کارت دعوت عروسی با جفت شدن با یک رنگی که تن مروارید سیاه دارد، یک پیچ و تاب عالی به آن می بخشد.

وانیل هلویی

15. دسته گلهای تابستانی

دسته گلهای تابستانی

تن های تابستانی به رنگ نارنجی، زرد و سبز ترکیب زیبایی برای عروسی را ایجاد می کنند. این طرح با مقدار زیادی رنگ سفید جفت شده که گویای یک پالت بسیار روشن و نرمی است.

دسته گلهای تابستانی

16. بستنی Bubblegum

بستنی Bubblegum

رنگ های شیرین حبابی باعث می شود که این عروسی کاملاً زنانه بنظر می رسد. همه در کنار هم، با خوشنویسی، گل های رز آبرنگی و تن های پاستلی خیلی خوب یکدیگر را تکمیل می کنند.

بستنی Bubblegum

17. بهار هنگام صبح

بهار هنگام صبح بهار هنگام صبح

تن های سایه ای صورتی، نیلی و نارنجی در این کارت دعوت عمدتا برای تأکید بر این دعوت عروسی استفاده می شود. استفاده بیش از حد از آن به دلیل ظاهر سنگینشان، هر چیز دیگری را در طراحی خود کمرنگ تر جلوه می دهد.

18. زیتونی و طلایی

زیتونی و طلایی

برخی بر این باورند که این ترکیب طلایی و زیتونی ممکن است کمی قدیمی بنظر بیایند.

زیتونی و طلایی

19. پاستلی رویایی

پاستلی رویایی

مرجانی و آبی پاستلی در این طراحی زیبا استادانه با یکدیگر آمیخته شده اند. رنگ برنز فلزی که برای متن استفاده شده به دلیل سبک رنگهای اصلی اش، به زیبایی خودنمایی می کند.

پاستلی رویایی

20. گل رز به رنگ ذغالی

گل رز به رنگ ذغالی

این گلهای رز صورتی و قرمز در برابر پس زمینه زغالی رنگ بسیار زیبا به نظر می رسند زیرا نقاط برجسته خیلی زیاد نمی توانند داشته باشند.اگر این رنگ ها خیلی روشن باشند، طرح گلها تصاویررا بهم می ریزند واگر خیلی تاریک باشند آنها غرق می شوندو جلوه ای نامناسب را به کارت دعوت عروسی می دهند.

گل رز به رنگ ذغالی

21. برگ بو سبزرنگ

برگ بو سبزرنگ

ظاهر دست ساز این دعوت عروسی کاملاً با رنگهای خاصی از رنگ سبز تطابق یافته تکمیل می شود.

برگ بو سبزرنگ

شاید این مقاله را نیز بپسندید : طراحی تک رنگ – همراه با نکاتی از یک طراح متخصص

22. رنگهایی که در یک باغ پراز محصول دیده می شوند

رنگهایی که در یک باغ پراز محصول دیده می شوند

تن های شسته شده به این طرح گلی،پیچ و تاب می بخشد. و به دلیل سبکی، حتی اگر در دوزهای زیادی نیز نمایش داده شود، بر متن کارت دعوت عروسی غلبه نمی کند.

رنگهایی که در یک باغ پراز محصول دیده می شوند

23. گل رز قدیمی

گل رز قدیمی

در اینجا یک ظاهرحذاب دیگری دیده می شود که به خوبی کار می کند. رنگ خاکستری این کارت دعوت عروسی فقط با مقدار مناسب رنگ صورتی برجسته می شود.

گل رز قدیمی

24. نیلی در هنگام نیمه شب

نیلی در هنگام نیمه شب

تصویر زیبا با استفاده از کاربرد عالی رنگ نیلی زیباتر شده است. اگر به دنبال چیز متفاوتی هستید، این رنگ باعث می شود رنگ های تیره جذاب تر به نظر برسند.

نیلی در هنگام نیمه شب

25. آبی مدیسون

آبی مدیسون

رنگ های طلایی و آبی تیره به هر طریقی که اعمال شوند به نوعی احساس ناب و تکرار نشدنی را القا می کنند. این ترکیب رنگی برای کارت های دعوت عروسی های سنتی بسیار مناسب هستند.

آبی مدیسون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *