مقالات کارت ویزیت, مقالات گرافیک

ترند های برتر طراحی کارت ویزیت در سال 2020

ترند های برتر طراحی کارت ویزیت در سال 2020

ترند های برتر طراحی کارت ویزیت در سال 2020 :

 

ترند های برتر طراحی کارت ویزیت یک ابزار کلیدی در بازاریابی است. یک طراحی حرفه ایی کارت تأثیرگذاری زیادی بر مشتریان  دارد. طرح کارت دارای رنگ ، نماد و سایر عناصر است که از لحاظ استراتژیک برای معرفی برند شما  گنجانده شده است. بنابراین ، کارت ویزیت شما چیزی بیشتر از انتقال اطلاعات تماس شرکت است.  تأثیر کارت به طراحی جذاب آن بستگی دارد .

اگر می خواهید با کارت ویزیت تأثیر ماندگاری بر مشتری خود بگذارید ، پس این آمار را در ذهن داشته باشید. روزانه 27،397،260 کارت ویزیت در ایالات متحده چاپ می شود. این نشان می دهد که کارت ویزیت شما فقط یکی از هزاران کارتیست  که روزانه  در گردش است و  به خاطر همین جذب مشتری بسیار دشوار خواهد بود.

کارت های ویزیت برای ارائه تمام اطلاعات تماس یک شرکت استفاده می شود که شامل نام شرکت ، آدرس فیزیکی ، ایمیل ، آدرس وب سایت ، شماره تلفن ، شماره نمابر و سایر اطلاعات است. لوگو شرکت نیز روی کارت چاپ می شود و بعضی از کارتها حاوی عنوان شرکت نیز هستند. تمام اطلاعات معمولاً در قسمت جلوی کارت است در بیشتر کارتها چیزی در قسمت پشتی چاپ نشده است.

اما کارت های تجاری مدرن بیش از اینکه یک کارت برای دادن شماره های تماس و آدرس وب سایت شما به گیرندگان باشند ، به ابزاری باورنکردنی برای انتقال یک پیام تجاری قوی به مشتریان تبدیل شده اند.

 

در ادامه با برخی از ترند های برتر طراحی کارت ویزیت در سال 2020 آشنا میشویم :

 

1- سفید کلاسیک :

در سال 2020 ، برای طراحی کارت های ویزیت  از رنگ سفید کلاسیک به عنوان یک رنگ اصلی و غالب استفاده کنند. رنگ سفید را عمدتاً انتخاب می کنند تا از سایر کارت های ویزیت که بیش از حد از پس زمینه های رنگارنگ استفاده می کنند ، متمایز شوند. این احتمال هم  وجود دارد که حروف پررنگ  را در پس زمینه سفید به کار ببرند. کارتها همچنین ضخیم تر و سنگین تر می شوند تا  در میان رقبا متمایز شوند.

ترند های طراحی کارت ویزیت - سفید کلاسیک

 

شاید این مقاله را نیز بپسندید : کارت ویزیت خیره کننده ی شخصیت های معروف.

 

2- استفاده از فضای خالی در پشت کارت :

قبلا کارتهای ویزیت در قسمت پشت یک فضای خالی داشتند و هیچ اطلاعاتی در  آنجا چاپ نمیشد . در سال 2020 با ایده طراحان ،فضای پشتی را با رنگ و حتی نام تجاری پر می کند. یک فضا چاپ شده در پشت کارت با فضای سفید در قسمت جلوی کارت به خوبی مطابقت دارد.

استفاده از فضای خالی در پشت کارت

 

3- اشکال متعدد :

تاکنون ،بیشتر کارتهای ویزیت به صورت مستطیل بوده است . شکل مستطیل بیشتر برای ارائه اطلاعات  یک شرکت مناسب است. اما طراحان، امروزه به دنبال طراحی   اَشکال خاص هستند. آنها همه اَشکال از جمله لبه های گرد ، مربع و الماس را آزمایش خواهند کرد.

علاوه بر این ، شکل جدید کارت  راهی برای جلوه دادن به کارت و همچنین تجارت است. طراحان در حال ایجاد اَشکال مختلف  برای طراحی کالا و حتی لوگو هستند.

ترند های برتر طراحی کارت ویزیت - اشکال متعدد

 

شاید این مقاله را نیز بپسندید : کارت ویزیت کاغذی و دیجیتالی و جوانب مثبت و منفی آنها.

 

4- افزودن جلوه های بصری :

در سال های گذشته ، طراحان از رنگ ها برای افزودن یک دید خاص به کارت های ویزیت استفاده می کردند. آنها  عناصر دیگری مانند حکاکی و بافت را آزمایش می کنند تا کارتها متفاوت و گیرا به نظر برسند. بنابراین ، می توانید ایده های بیشتری در زمینه طراحی کارت ویزیت با ترکیب یک تصویر و حروف مهر شده انتظار داشته باشید.

همچنین ممکن است طراحان برای ایجاد یک تصویر برجسته به دنبال نقش برجسته کارت باشند. آنها همچنین  با استفاده از مهر زنی روی فویل رنگ و بافت را فراهم می کنند. بسیاری از طراحان گرافیک قبلاً هنگام ایجاد طراحی بروشور با استفاده از بسیاری از بافت ها تجربه واقعی محصول را به مشتری ارائه داده اند.

افزودن جلوه های بصری

 

5- تمرکز بر کیفیت :

بازاریابان بیشتر در مورد هدف قرار دادن فقط مجموعه خاصی از مشتریان تمرکز می کنند که برای تجارت مهم است. طراحان کارت ویزیت به جای  تولید هزاران کارت ارزان قیمت به کیفیت چاپ تأکید دارند.

این بدان معناست که اگر شما  فقط 50 تا 100 کارت  ویزیت سفارش دهید  ولی طراحی کارتها  کیفیت بالایی داشته باشند کمک میکنه  که بیشتر گیرندگان کارت تبدیل  به مشتری  شما  بشوند. بنابراین ، به جای تکنیک های ارزان تر، طراحان از چاپ پیشرفته وکارتهایی با ضخامت بیشتر  به عنوان ابزاری برای تحت تأثیر قرار دادن مشتریان استفاده می کنند.

ترند های برتر طراحی کارت ویزیت - تمرکز بر کیفیت

 

شاید این مقاله را نیز بپسندید : 8 دلیل اهمیت کارت ویزیت.

 

نتیجه :

در طراحی کارت ویزیت شما باید این مراحل جدید طراحی را در نظر بگیرد تا مشتریان را با پیام تجاری و پیشنهاد فروش منحصر به فرد خود تحت تأثیر قرار دهد.  اگر میخواهید  اولین تأثیر خوب را  روی مشتری بگذارید باید از کارت ویزیت استفاده کنید.

وقتی صاحبان مشاغل از ابزارهای سازنده کارت ویزیت استفاده می کند ، تمرکز کمی روی کیفیت دارند. اما حتی با استفاده از این ابزار ، اگر از هر عنصر به خوبی استفاده کنند ،می توانند طراحی خوب و با کیفیتی داشته باشند

طرح های کارت ویزیت در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد. از فضاهای خالی  کارتها نیز برای انتقال برخی اطلاعات اضافی استفاده خواهد شد. استفاده هوشمندانه از فضای سفید در کارتها ،احساس پیچیدگی و کیفیت را  بوجود خواهد آورد. همچنان برای ساده بودن طرح ، استفاده محدود از قلم ها و رنگ ها توصیه شده است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *