دسته‌بندی نشده, مقالات کارت ویزیت

کارت ویزیت

کارت ویزیت

حتی در دنیای دیجیتالی شده ما، کارت ویزیت ها اشیاء بی انتها و قدرتمندی هستند و هدف آن ها ضروری است.

بینایی و تاکتیکی آنها باعث می شود که این کارت ها در صنایعی که بیشتر ارتباطات روی صفحه ها انجام می شود، فوق العاده باشند. به همین دلیل داشتن کارت ویزیت  بسیار مهم است.

امروزه، طراحی کارت ویزیت بسیار بسیار مهم و قابل اهمیت است و روند کارت ویزیت نشان می دهد که این یک اشیاء ارزشمند برای طراحانی هستند که دوست دارند محدوده انتظارات ما را تحت فشار قرار دهند.

شاید این مطلب را بپسندید :  حرفه ای بودن در گرافیک

انتظار داریم که در سال 2020 شاهد چه طراحی جذاب کارت ویزیت باشیم؟ این که آیا شما شغلی دارید که به یک مشتری کلاسیک علاقه مند است یا یک مبتکر هستید که با جدیدترین ایده های خارج از کشور کار می کنید، این احساس را به وجود می آورد.

کارت کسب و کار

کارت ویزیت خوب باید با توجه به اندازه گیری کارت فقط 2 اینچ 3 اینچ، تصویر کلی از تجارت شما را ارائه دهد، که این کار همیشه آسان نیست. بنابراین چگونه می توانید در چنین فضای کمی پیغامی را انتقال دهید؟

انتظار نداشته باشید که کارت ویزیت شما بتواند کل داستان شرکت شما را بازگو کند. آنچه انتظار دارید انجام دهد، ارائه تصویری حرفه ای است که مردم به یاد خواهند آورد. رنگ، فرم و نوع کارت ویزیت شما ارتباط زیادی با جذابیت و توانایی آن در انتقال تصویر شرکت شما دارد. هنگام طراحی کارت خود از عقل سلیم استفاده کنید. اگر تجارت شما اسباب بازی ها و بازی های کودکان را به بازار عرضه می کند، ممکن است سعی کنید از رنگ های روشن و اصلی و کلمات نوشته شده با متن کودک استفاده کنید. از طرف دیگر، اگر شما یک سرویس مشاوره مالی را اجرا می کنید، می خواهید کارت ویزیت شما حرفه ای و قابلیت اطمینان را منتقل کند، بنابراین به ظاهر های سنتی مانند چاپ سیاه بر روی زمینه خاکستری، بژ یا سفیدمی تواند قابل ارزیابی باشند.

البته طراحان حرفه ای ادعا می كنند كه كارآفرینان نباید سعی كنند كارت ویزیت را به تنهایی طراحی كنند، اما بسیاری از صاحبان مشاغل مجهز به پول نقد چاره دیگری ندارند. بهترین دوره عمل شماست؟ به کلیه کارت ویزیت هایی که در طول سال ها دریافت کرده اید، نگاه کنید و کارت های مورد علاقه خود را تقلید کنید. اگر در تجارت خلاق هستید، مثل برنامه ریزی مهمانی یا خرده فروشی، اما در کل، نکات زیر را در خاطر داشته باشید:

از لوگوی خود به عنوان پایه استفاده کنید. آن را به بزرگت رین و پر رنگ ترین عنصر کارت تبدیل کنید.

آن را ساده نگه دارید. اطلاعات زیادی را روی کارت وارد نکنید.

موارد ضروری – نام، عنوان، نام شرکت، آدرس، شماره تلفن و نمابر و آدرس پست الکترونیکی خود را درج کنید و اطمینان حاصل کنید که نام و نام تجاری شما بلافاصله قابل شناسایی است.

اطمینان حاصل کنید که تایپ به راحتی قابل خواندن است.

به یک یا دو رنگ بچسبید.

اطمینان حاصل کنید که خواندن آن آسان است.

اطمینان حاصل کنید همه چیز درست و بدون غلط املایی درج شده است.

پس از دریافت کارت ویزیت، از آن ها بیشترین استفاده را ببرید:

همیشه بیش از یک کارت را به افراد بدهید (تا بتوانند آن را به دیگران بدهند).

کارت خود را در تمام مکاتبات خود وارد کنید.

کارت ها را همیشه با خود حمل کنید، در یک کارت کارت تا آنها تمیز و مرتب باشند.

کارت ویزیت یک وسیله به ظاهر سفت و سخت است، اما روند طراحی کارت ویزیت سال 2020 به ما نشان می دهد که مرزها در آنجا قرار دارند که تحت فشار قرار بگیرند یا نگیرند. این کاغذ کوچک ممکن است در ابتدا برای کار با آن چالش برانگیز باشد، اما خلاقیت را به چالش می کشد و به شما کمک می کند فراتر از هنجار ها فکر کنید!

شاید این مطلب را بپسندید :   حرفه ای بودن در گرافیک2

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *