مقالات پوستر

نحوه ایجاد یک پوستر مینیمالیستی – بخش 1

وقتی صحبت از طراحی می شود، اغلب با کمبود اطلاعات مواجه می شویم. در این مقاله، ما نحوه ایجاد یک پوستر مینیمالیستی را بررسی و نمونه های تصویری را به شما نشان می دهیم تا بتوانید خودتان یک پوستر ایجاد کنید.

برای سوق دادن مردم به سمت تجارت خود نیازی به بازارگرمی ندارید. خیابانی شلوغ یا یک مرکز شلوغ را تصور کنید که می خواهید پوستر خود را در جایی با تعداد زیادی از تماشاگران تماشا کنید و یک پوستر مینیمالیستی در وسط همه اینها فضایی ایجاد می کند که شما می توانید خود را به رخ دیگران بکشید.

نکات و تکنیک ها

با استفاده از هر یک از اصول مینیمالیستی که در این مقاله بحث می کنیم می توانید این کار را برای برند خود انجام دهید. نه تنها دراین بحث بلکه، ما کارها و الگوهایی را که شامل نکات و تکنیک های ارائه شده است رادراینجا برای شما قرار داده ایم. فقط به دنبال تصاویر با برچسب ویرایش این طرح در کانوا بگردید و مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.

1. زیرک باشید

زیرک باشید

مینیمالیسم شما را به ترکیبات نوع محور تحت کنترل شبکه متصل نمی کند. شما باید عضلات خلاق خود را در حین کار بر روی یک قطعه مینیمالیستی انعطاف پذیرمتمرکز کنید و راه حل های خلاقانه ای مانند آنچه در بالا به نمایش گذاشته شده است را ارائه دهید.

از عناصر طراحی مختلفی که برای کار انتخاب کرده اید استفاده کنید تا در مورد هر موضوعی نظر دهید یا راهی برای گفتگوی خلاقانه باز کنید. بگذارید پوستر شما یک کاتالیزور برای مکالمه خلاقانه شما باشد و نه صرفا فقط یک قطعه زیبا به نظر برسد.

زیرک باشید

2. با انواع پوسترها بازی و آنها را به چالش بکشید

با انواع پوسترها بازی و آنها را به چالش بکشید

اینها مصنوعات ارتباطی بسیار متنوعی هستند که می توانند به همان اندازه قدرتمند باشند که به صورت انفرادی یا به صورت گروهی و به صورت کلمات مرتب شوند. این باعث می شود که آنها در ترکیبات مینیمالیستی، جایی که ما قصد داریم با حداقل تعداد عناصر طراحی ممکن ارتباط برقرار کنیم، حرفی برای گفتن داشته باشند.

با فرم های حروف بازی کنید، ترتیب و معنی آنها را آزمایش کنید.این اکتشافات کوچک قدرتمند و به یاد ماندنی هستند. اگر آنها را در کار خود بگنجانید، پوستر شما مطمئناً در ذهن مخاطب شما خواهد ماند.

با انواع پوسترها بازی و آنها را به چالش بکشید

3. یک تصویر مینیمالیستی ایجاد کنید

یک تصویر مینیمالیستی ایجاد کنید

با تقلیل تمام اشیا موجود در آن به شکل های اساسی و هندسی، یک تصویر مینیمالیستی ایجاد کنید. در بالا، طراح از ترکیبی از دایره و مثلث ها برای ایجاد غروب خورشید زیبا در کالیفرنیا استفاده کرده است.

تمام صورت پوستر خود را با تصویر پوشانده یا مجموعه ای از تصاویر ساده را برای کار در کل ترکیب خود ایجاد کنید.

4. متن خلاقانه

متن خلاقانه

مینیمالیسم را به طراحی پوستر خود محدود نکنید و کپی ساده و هوشمندانه ای را نیز برای آن تهیه کنید. مثال بالا را در نظر بگیرید. پوستر فوق یک خط کپی هوشمندانه دارد: Neue & Impreuved. این یک بازی هوشمندانه طراحی شده بر روی کلماتی است که Helvetica را لمس می کند و مخاطبان خاصی را به خود جلب می کند اعم از دوستداران نوع و طراحان منحصر.

به همین ترتیب پوستر خود را با کپی خلاقانه ترکیب کنید. اگر هنوز یک نویسنده متن جوان هستید، هر تعداد کلمه را که می توانید به موضوع و مخاطب پوستر خود بچرخانید، یادداشت کنید. زیاد فکر نکنید و فقط بگذارید مداد شما کار خودش را بکند.سریعا به لیست خود برگردید. آیا روابط جالبی رامشاهده می کنید؟ دور آنها را خط بکشید….

متن خلاقانه

5. از اشکال هندسی استفاده کنید

از اشکال هندسی استفاده کنید

اگر درمغز خود ایده های جدیدی می پرورانید و سعی در تهیه یک پوستر مینیمالیستی زیبا دارید اما هنوز به چیز جالبی نرسیده اید، از اشکال هندسی استفاده کنید.

با استفاده از رنگ های برند خود، یک ترتیب مستقیم انتزاعی با اشکال هندسی ایجاد کنید. با استفاده از شبکه، کپی خود را روی آن بیندازید. بعضی اوقات، یک استراتژی ساده می تواند زیباترین نتایج را داشته باشد، همانطور که در بالا نشان داده شده است.

از اشکال هندسی استفاده کنید

شاید این مطلب را بپسندید : 8 نوع برند سازی و نحوه استفاده از آنها

6. چاپ روی رنگ سیاه

چاپ روی رنگ سیاه

چاپ روی رنگ و صفحه سیاه به شما کمک می کند پوستری زیبا و پیچیده ای ایجاد کنید که مخاطبان شما می خواهند آن را حفظ کنند. برای افزودن حالت انحصاری، یک نسخه محدود را چاپ و هر پوستر را در این شماره قرار دهید.

من عاشق تصویری ساده در پوستر بالا برای Skellen هستم. جوهر رنگ سرد به زیبایی بر روی بوم مشکی می درخشد. من به ویژه از جزئیات دوست داشتنی ایجاد شده توسط نیمه ظریف استفاده شده برای ایجاد کره در قطعه ی بالا لذت می برم.

شما می توانید برای طراحی یک قطعه خاص از جوهر سیاه براق روی کاغذ مشکی مات استفاده کنید.

چاپ روی رنگ سیاه

7. یک سری متوالی ایجاد کنید

یک سری متوالی ایجاد کنید

هیچگاه خود را به یک پوستر محدود نکنید و یک سری مینیمالیستی مانند سری بالا راایجاد کنید.

می توانید با ایجاد الگویی برای طراحی هر پوستر، احساسات مربوط به هر پوستر را با یکدیگر مرتبط نگه دارید. مثال بالا را در نظر بگیرید. اگرچه هر پوستر دارای یک شهر متفاوت و یک ساختمان نمادین است، اما این احساس به شما دست می دهد که همگی عضوی از یک خانواده هستند زیرا هر عنصر محتوایی دقیق در همان مکان در هر پوستر است.

یک سری متوالی ایجاد کنید

یک سری متوالی ایجاد کنید

یک سری متوالی ایجاد کنید

8. از شبکه خود استفاده کنید

از شبکه خود استفاده کنید

شبکه یکی از قدرتمندترین ابزاری است که می توانید برای خلق قطعات مینیمالیستی چشمگیر از آن استفاده کنید. بعد از اینکه محتوایی را که می خواهید روی پوستر خود نمایش دهید، تعریف کردید، یک شبکه برای کمک به سازماندهی آن در یک ترکیب متعادل شما را یاری می دهد.

اگر می ترسید پوستر شما احساس سستی داشته باشد، یک پیچ و تاب غیرمنتظره مانند تغییر جهت نوار رنگ در پوستر بالا اضافه کنید تا چیدمان خود را بزرگترکنید.

از شبکه خود استفاده کنید

9. اطراف محصول خود را قوی بسازید

اطراف محصول خود را قوی بسازید

با استفاده از یک محصول حرفه ای به عنوان عنصر اصلی طراحی پوستر خود، کانون توجه محصولات خود باشید. برای تبلیغ یک سرویس، شی ای را انتخاب کنید که خدمات شما را به بهترین وجه نشان دهد.

از عناصر عکسهای معنی دار برای ساختن تصویر به یاد ماندنی خود استفاده کنید. برای مثال به تصویر بالا نگاه کنید پوسترکنیاک را در بالا بررسی کنید. رنگ کهربای گرم مشروبات الکلی همراه با حداقل بسته بندی سفید، تصویری چشمگیر ایجاد می کند که کل قطعه را زنده می کند.

اطراف محصول خود را قوی بسازید

شاید این مطلب را بپسندید :  ترند های برتر طراحی کارت ویزیت در سال 2020

10. هدف شما تعادل است

هدف شما تعادل است

تعادل بصری در ترکیب بندی های موفقیت آمیز مهم است. برای رسیدن به آن، لازم نیست فقط به عناصر طراحی اعتماد کنید همچنین می توانید از فضای سفید هم استفاده کنید.

برای کمک به دستیابی به آن، تصور کنید که عناصر موجود در ترکیب خود را به دو قسمت تقسیم کرده اید. نیمی از آنها در یک طرف ترازو و بقیه در سمت دیگر قرار می گیرند. اگر همه ی آنها در یک ارتفاع می نشینند، شک نداشته باشید که شما در مسیر درستی قرار دارید.

مثال بالا را در نظر بگیرید. اگر ما مدادها را در یک مقیاس و فضای سفید قرار دهیم و روی دیگری کپی کنیم، آنها کاملاً یکدست دیده می شوند.

هدف شما تعادل است

مینیمالیست فقط یک مد نیست، بلکه پاسخی به صدها سوال و نیازهای متفاورت طراحان برای مشتریان خاص خودش است. اگر می خواهید مخاطبان خود را مورد توجه قرار دهید، این کار را با دادن کمی صبر به آنها در دنیایی پر از صدا انجام دهید. از هر یک از اصول مینیمالیستی که در این مقاله بحث کردیم استفاده کنید و پوستری را دریافت کنید که افراد در آن را جذب شوند، درواقع طرحهای شما باید مثل مغناطیس عمل کنند. در مقاله بعد به تکمیل این مقاله خواهیم پرداخت.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *