مقالات پوستر

نحوه ایجاد یک پوستر مینیمالیستی – بخش 2

برای سوق دادن مردم به سمت تجارت خود نیازی به بازارگرمی ندارید. خیابانی شلوغ یا یک مرکز شلوغ را تصور کنید که می خواهید پوستر خود را در جایی با تعداد زیادی از تماشاگران تماشا کنید و یک پوستر مینیمالیستی در وسط همه اینها فضایی ایجاد می کند که شما می توانید خود را به رخ دیگران بکشید.

ادامه نکات و تکنیک ها

با استفاده از هر یک از اصول مینیمالیستی که در این مقاله بحث می کنیم می توانید این کار را برای برند خود انجام دهید. نه تنها دراین بحث بلکه، ما کارها و الگوهایی را که شامل نکات و تکنیک های ارائه شده است رادراینجا برای شما قرار داده ایم. فقط به دنبال تصاویر با برچسب ویرایش این طرح در کانوا بگردید و مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.

شاید این مقاله را نیز بپسندید : چگونه یک شخصیت برند قوی ایجاد کنیم ؟

11. مرجع تصاویر نمادین

مرجع تصاویر نمادین

ایجاد یک تقلید مسخره آمیز از یک نقاشی یا تصویر معروف یا ارجاع آن به پوستر مینیمالیستی خود را در نظر بگیرید. این باعث می شود پوستر شما بیشتر به یاد ماندنی شود.

مرجع تصاویر نمادین

12. از فرم های حروف به عنوان عناصر طراحی استفاده کنید

فرم های حروف به عنوان عناصر طراحی

پوستر بالا تمرینات مبتدی را یادآوری می کند. مثلا می توانید که 2 حرف یا بیشتر را انتخاب کرده و آنها را درون یک مربع مرتب کنید. سپس هر شکل را رنگ آمیزی کنید. در نهایت به شکلی در امتداد آنچه در بالا می بینید خواهید رسید.

به همین ترتیب، می توانید با استفاده از تکنیک یا با استفاده از حروف به عنوان عناصر بزرگ طراحی، یک پوستر مینیمالیستی بسازید. در صورت امکان، حروف یا نویسه های معنی دار مانند اعداد موجود در یک تاریخ را هم می توانید انتخاب کنید.

فرم های حروف به عنوان عناصر طراحی

13. عکس های خود را با دقت انتخاب کنید

عکس های خود را با دقت انتخاب کنید

هنگام انتخاب تصاویر برای پوستر خود، به دنبال تصاویری بروید که به شما کمک می کند به سمت مینیمالیسم حرکت کنید و از آن دور نشوید. تصاویری مانند تصویر بالا را انتخاب کنید که چیدمان شما را مشغول نمی کند.

هر زمان ممکن است، به دنبال تصاویری با احساس انتزاعی و محصولات جالب باشید. همه ما می دانیم که تصویر بالا تصویری از دست است، با این حال، برش، موقعیت دست و تفاوت زیبا در رنگ همگی به جذابیت تصویر به سمت انتزاعی بودن کمک می کند.

عکس های خود را با دقت انتخاب کنید

14. تصویری قدرتمند را ایجاد کنید

تصویری قدرتمند را ایجاد کنید

اگر شما تصویربصری قدرتمندی مانند تصویر بالا در پوستر پانزدهمین جشنواره ضد نژادپرستی ایجاد کرده اید، از هدف خود فراتر رفته اید و در این مرحله است که باید بگوییم که به سختی می توان به چیز دیگری احتیاج داشت. اجازه دهید تصاویر قوی خودشان صحبت کنند و فقط نسخه لازم را در قسمت زیر پوستر خود اضافه کنید.

تصویری قدرتمند را ایجاد کنید

15. از فضای سفید غافل نشوید

از فضای سفید غافل نشوید

به خاطر داشته باشید که فضای خالی اطراف عناصر طراحی به اندازه خود عناصر صحبت می کند. فعال می شوند و می تواند مانند کلمات ارتباطی باشد.

اطمینان حاصل کنید که با دقت آن را متعادل نگه داشته اید، که در پوستر فوق العاده نشان داده شده است، همچنین پیامی را که در سطح بین المللی ایجاد کرده اید می فرستد. هیچ چیز بدتر از انتشار یک قطعه ی بی کیفیت از کارتان نیست که شکل منفی از شما را بصورت نامطلوب جلوه دهد.

از فضای سفید غافل نشوید

شاید این مقاله را نیز بپسندید : اسرار برندینگ شخصی: 7 مرحله برای ساخت یک مارک شخصی برجسته

16. تضاد بصری قوی ایجاد کنید

تضاد بصری قوی ایجاد کنید

یکی از ساده ترین راه هایی که می توانید سرتان را به سمت پوستر خود بچرخانید این است که مطمئن شوید آن را برای داشتن کنتراست بصری قوی طراحی کرده اید. همانطور که در بالا به نمایش گذاشته شده است می توانید این کار را با رنگ سیاه و سفید ساده انجام دهید.

به این نکته نیز توجه کنید که چگونه، به جای استفاده از اشکال سنتی، از اعداد معنی دار، بصورت نرم درطراحی خود استفاده کنید.

تضاد بصری قوی ایجاد کنید

تضاد بصری قوی ایجاد کنید

17. عناصر طراحی را ترکیب کنید

عناصر طراحی را ترکیب کنید

با درهم آمیختن عناصر طراحی با یکدیگر به پوستر خود ابعاد اضافه کنید. من به طور معمول سعی می کنم از روندها دور باشم، اما پوستر بالا برای مدرسه رقص Ceron، یک رویکرد محبوب را به نمایش می گذارد که آهنگ های زیبایی را ارائه می دهد.

عناصر طراحی را ترکیب کنید

18. روی نوعی ازمرکز تمرکز کنید

روی نوعی ازمرکز تمرکز کنید

کپی قدرتمند را در مرکز پوستر قرار دهید و اطراف آن را طراحی کنید. می توانید همانطور که در بالا نشان داده شده است از رنگهای روشن استفاده کنید یا می توانید یک مجموعه متن زیبا را در صفحه سیاه و سفید بصورت سنتی انتخاب کنید، ساده و دقیق.

روی نوعی ازمرکز تمرکز کنید

روی نوعی ازمرکز تمرکز کنید

19. از رنگهای روشن استفاده کنید

از رنگهای روشن استفاده کنید

به یاد داشته باشید، هنگام طراحی یک پوستر مینیمالیستی به پالت های خاموش و سفید محدود نشوید. از رنگهای روشن، مانند رنگ صورتی و آبی اشباع شده که در بالا استفاده شده، برای ایجاد پوسترهای مینیمالیستی خیره کننده استفاده کنید.

از رنگهای روشن استفاده کنید

شاید این مقاله را نیز بپسندید : راهنمای جامع برای برند سازی چای

20- یک نقطه کانونی دقیق ایجاد کنید

یک نقطه کانونی دقیق ایجاد کنید

با ایجاد یک نقطه کانونی توجه مخاطبان خود را به قسمت مهمی از پوستر خود معطوف کنید. شما می توانید این کار را با استفاده از یک رنگ یا ایجاد کنتراست شدید بین عناصر طراحی در طرح خود انجام دهید.

طراح برای جلب توجه مستقیم مخاطب به عنوان مجله، آن را مستقیماً روی تاریک ترین نقطه عکس با رنگ سفید تنظیم کرده است. بسیاری از عناصر، از جمله موارد موجود در عکس، بر روی یک محور عمودی قرار گرفته اند، و به هدایت بیشتر چشم بیننده در کل ترکیب کمک می کنند.

یک نقطه کانونی دقیق ایجاد کنید

شما در طراحی خود به عناصر جذاب نیاز ندارید. بیشتر اوقات، آنها فکر شخصی را از پیام اصلی دور می کنند. و در دنیایی که مملو از سر و صدای بازاریابی است، یک طرح آشفته احتمالاً هیچ فایده ای برای تجارت شما نخواهد داشت.

مینیمالیست فقط یک مد نیست، بلکه پاسخی به صدها سوال و نیازهای متفاورت طراحان برای مشتریان خاص خودش است. اگر می خواهید مخاطبان خود را مورد توجه قرار دهید، این کار را با دادن کمی صبر به آنها در دنیایی پر از صدا انجام دهید. از هر یک از اصول مینیمالیستی که در این مقاله بحث کردیم استفاده کنید و پوستری را دریافت کنید که افراد در آن را جذب شوند، درواقع طرحهای شما باید مثل مغناطیس عمل کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *