با ما بیشتر آشنا شوید

ما موفقیت هایمان را
در کنار شما به دست آورده ایم

داستان آتنا

ما کانون تبلیغاتی هنر گستران آتنا هستیم.

در سال 1395 پا در عرصه چاپ و تبلیغات نهادیم، قبل از استارت مدت ها فکر کردیم، به نتایج و برنامه های مختلفی رسیدیم، دریافتیم برای ماندگاری در این زمینه با وجود رقبای بسیار، تنها یک راه وجود دارد، رضایت شما ! پس این موضوع را یک هدف قرار دادیم، و امروز با گذشت چندین سال متوجه شدیم که بهترین هدف را انتخاب کرده ایم، در واقع دلیل سرعت رشد ما در این سال ها تنها و تنها مشتریانی بودند که از همکاری با آتنا رضایت داشتند و این همکاری رضایتمند منجر به یک رفاقت شد. برای کسب رضایت شما نیازمند به روز کردن مداوم تخصصمان بودیم و هستیم، آتنا همواره سعی کرده است علاوه بر زیبایی، قوانین و اصول مربوطه را هم رعایت کند، چیزی که امروزه کمتر آن را میبینیم. رسالت آتنا زیبایی در کنار علم است. نتیجه این استراتژی را امروز می بینیم، امروز آتنا یک آژانس تبلیغاتی است که آماده ارائه ی هر نوع خدمات تبلیغاتی می باشد، از اقلام چاپی چون ( کاتالوگ، لیبل، بسته بندی، کارت ویزیت و ….) گرفته تا هر نوع تبلیغات اینترنتی. در واقع آتنا برای رشد خود به رشد شما نیاز دارد، هنگام تحویل هر پروژه به این فکر می کنیم که آیا این پروژه می تواند شما را یک گام به جلو تر ببرد یا خیر. شما را دعوت به جلو رفتن و همکاری می کنیم، اما قبل از این در خواست خواهشمندیم تحقیق کنید، چه درباره ما و چه درباره هر آژانس دیگری، پروژه های اتمام یافته و مشتریان را دنبال کنید، زمانی که توانستید به آتنا اعتماد کنید با ما تماس بگیرید. ما با شما صحبت خواهیم کرد و این صحبت به منزله ی شروع همکاری نیست، قبل از هر چیز شما نیازمند به مشاوره در رابطه با پروژه تان هستید، در آخر اگر تصمیم به همکاری با آتنا را گرفتید، تمام تلاشمان را می کنیم تا با یک دیگر گامی بلند به سمت رو به رو بر داریم.

3000 مشتریان راضی
10 اعضای تیم
3011 شرکت ها
5 سال تجربه
7580 پروژه های به اتمام رسیده

ما عاشقِ تحقق ایده ها هستیم.

زمانی که به جمله ی “رضایت شما” رسیدیم، هدفمان خلق یک شعار نبود، هدفمان طی کردن مسیر رضایت شما بود، و این یک سیاست کاملا برد – برد است، هم برای ما و هم برای شما!

چشم انداز آتنا

پیشرفت و جلو رفتن خصلتی است که از بدو تولد با بشر همراه است، آتنا نیز این خصلت را به همراه داشته است، در روز های نخست آرزو های بزرگی در سر پروراندیم، یکی از اهداف بزرگ و طولانی مدت آتنا، تبدیل شدن به یک شرکت بزرگ بین المللی می باشد، شرکتی که بتواند فراتر از ایران خدمت رسانی نماید، و امروز این آرزو از آتنا خیلی دور نیست، به یاد آن جمله معروف دکتر حسین الهی قمشه ای : «خصلت ذاتی آرزو ها  برآورده شدن آن ها ست.» و ما در آتنا این جمله را رو به روز بیشتر و بیشتر لمس کردیم. یکی دیگر از اهداف مهم آتنا پرورش نیروهای متخصص است، به این شکل که با برگزاری دوره های آموزشی جدا از به اشتراک گذاشتن علم و تخصص خود، نیرو های پر انرژی و باهوش را پرورش می دهد. با این کار هم نوعی خدمت رسانی صورت می گیرد و هم افراد با استعداد در جایگاه شغلی مناسبی قرار می گیرند. ما برای پیشرفت و رسیدن به پله های بالاتر همواره به دنبال پیدا کردن افراد پرتلاش، با استعداد، روش های جدید و به روز کردن تخصصمان هستیم، و هیچگاه ادعا نمی کنیم که در این نقطه تخصصمان به بالاترین حد رسیده است، زیرا علم و تخصص هیچ پایانی ندارد و برای بقاء، نیازمند به مطالعه و کسب اطلاعات به صورت مداوم هستیم.

رسالت آتنا

رسالت در واژه به معنای هدف می باشد، این لغت شاید در واژه بسیار ساده و پیش پا افتاده باشد، اما داشتن رسالت و حفظ آن در دنیای واقعی امری بسیار دشوار است، رسالت آتنا محدود به یک هدف نمی شود، آتنا در ابتدا بذری کوچک بود که با هزاران امید و حال خوب، کاشته شد. رسالت یک بذر چه چیزی جز بخشیدن حیات در هر ثانیه است؟ آتنا برای پایداری رسالت خود، خدمت رسانی سالم را دغدغه راه خود قرار داد، لبخند رضایت مشتریانمان را برای خود این گونه معنا می کنیم : “حفظ رسالت”. در این سال ها بار ها و بار ها سرد و گرم های متعددی را چشیدیم، چیزی که آتنا را تا امروز حفظ کرد رسالت آتنا بود. در این میان سعی کردیم جدا از یک آژانس تبلیغاتی همراه و یاور کسانی باشیم که بدون داشتن پشتوانه قصد شروع کسب و کار خود را داشتند، مانند زنان عزیز بی سرپرست و بد سرپرست، این داستان در آتنا یک برنامه ی زمان بندی شده و یا کوتاه مدت نیست، اگر جزء این عزیزان هستید و یا در اطرافتان کسی را می شناسید که برای استارت کسب و کار خود نیاز به حامی دارند، آتنا را به آن ها معرفی کنید، در آتنا می توانند فعالیت های تبلیغاتی و چاپی اعم از ( کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، طراحی سایت، تیزر های تبلیغاتی و ….. ) را با هزینه های بسیار کم و یا رایگان دریافت کنند. سود ما در این جریان، انرژی بی نهایت مثبتی است که از طرف این عزیزان دریافت می کنیم، ولو اینکه با بزرگ تر شدن کسب و کار آنها قطعا آتنا هم بزرگ خواهد شد.

آتنا را از زاویه ای دیگر ببینید

در تمام این سال ها تلاش کردیم با حضوری فعال در این عرصه، نیاز جامعه را بهتر درک کنیم تا بتوانیم خدماتی به روز تر و با کیفیت تر را ارائه دهیم.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

معرفی تیم آتنا

ارزش های سازمانی

زیبایی طراحی آتنا

زیبایی در کنار علم

حرفه ای بودن در آتنا اینگونه معنا می شود: زیبایی در کنار اصول و قوانین علمی طراحی.

مسئولیت پذیری در آتنا

مسئولیت

مسئولیت پذیری را یکی از مهم ترین دلایل پیشرفتمان می دانیم.

کیفیت در آتنا

کیفیت

کیفیت همان عنصری است که امروز، مشتریانمان را تبدیل به یک دوست کرده است.

لوگو آتنا
کوتاه ترین زمان طراحی لوگو در آتنا

زمان

رعایت “تحویل به موقع پروژه” در سطر اول برنامه های آتنا است.

تعهد در طراحی در آژانس طراحیآتنا

تعهد

حفظ تعهد در آتنا یک ارزش برای احترام دو طرفه است.

صداقت

صداقت

برای کسب اعتماد مشتریانمان از “صداقت” بهره می بریم.

تیم آتنا

تیم آتنا متشکل از افرادی است که جدا از تخصص، بسیار صبور و متعهد اند، در روز های سخت همواره خود را عضوی از خانواده آتنا دیدند و امروز پایه های استوار آتنا هستند، ما گرد هم آمدیم تا رسالت آتنا را حفظ کنیم، نتیجه حفظ این رسالت خدمت رسانی درست و رضایت مشتریانمان بوده، به همین دلیل امروز حالمان خوب است.

mr-hassani

امیر رضا حسنی

رئیس هیات مدیره
mis-hassani

شیرین حسنی

مدیر داخلی

معین موسوی

مدیر استراتژیک و مدیر گرافیک
mis-hakimi

زهرا حکیمی آسیابر

طراح سایت

پگاه شاکرمی

گرافیست

مینا حبیبی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

مرضیه عربی

کارشناس تولید محتوا

مونا جانفشان

کارشناس تولید محتوا