مقالات کارت ویزیت

کارت ویزیت شگفت انگیز (قسمت دوم)

طراحی کارت ویزیت

با شما هستیم با کارت ویزیت شگفت انگیز (قسمت دوم) ….. چطور است یک راست به سراغ ادامه مطلب برویم؟

هنگامی که هدف خود را، مخاطب هدف خود و نیازهای خود را تعریف کردید، می توانید محتوا را برای طراحی کارت ویزیت خود ایجاد کنید.

بنابراین، این برای همه افراد بسیار متفاوت خواهد بود. اطلاعاتی که در کارت خود درج خواهید کرد باید برای شما مناسب باشد.

آیا کارت ویزیت در عصر دیجیتال کار می کند؟

جواب “بله” است.

شاید این مطلب را بپسندید :  طراحی گرافیک چیست؟

کارتهای تجاری خود را به یک منبع با ارزش تبدیل کنید

علاوه بر داشتن اطلاعات تماس مناسب، می خواهید اتصالات شما کارت شما را با ارزش پیدا کنند. حتما از ایجاد مشکلات کارت ویزیت خودداری کنید.

برخی از معاملات ملکی و نمایندگان بیمه شامل تقویم در پشت کارتهای خود برای اطمینان از خریدار احتمالی خانه، کارت را برای یک سال (یا 50 سال در مورد این کاربر توییتر) نگه می دارند.

راهنمای طراحی – نحوه طراحی کارت ویزیت (6 مرحله)

1) آن را ساده نگه دارید.

هر راهنمای طراحی کارت ویزیت (خوب) این موضوع را به شما می گوید. اگر از یک کارت استاندارد استفاده می کنید، فضای کمی برای کار با آن دارید: فقط 3.5 x x 2 “. بنابراین قانون KISS از اینجا شروع می شود. من به شما اجازه می دهم آخرین “ها” را با کلمه دلخواه خود پر کنید، اما احساسات همان است.

در فضای کوچکی که دارید سعی نکنید بیش از حد انجام دهید. این امر برای کپی و طراحی پیش می رود. حتماً خوانا باشد. باید با یک نگاه راحت به آن توجه کرد.

2) 1 یا 2 طرفه؟ یا بیشتر؟

با استفاده از هر دو طرف کارت می توانید مقدار فضای خود را دو برابر کنید.

با چاپ یک کارت ویزیت تاشو، آن را چهار برابر کنید. اگر نمی توانید اطلاعاتی را که تعیین کرده اید بر اساس مخاطبان و اهداف خود در بالا نصب کنید، و به راحتی نمی توانید چیز دیگری را کاهش دهید، می توانید این گزینه را گسترش دهید.

3) هویت برند خود را حفظ کنید.

نماد در مورد نام تجاری شما چیست؟ مشتریان هنگام تصویربرداری از برند شما چه فکر می کنند؟

نیاز شما به ساده کردن آنچه می تواند در فضای کوچک جای بگیرد، ممکن است به معنای نیاز به قطع بخشی از برند تجاری معمول شما باشد. هنگام مشخص کردن نیاز به ماندن، این سؤالات را در خاطر داشته باشید.

اگر رنگ نام تجاری شما مهم است، می توانید بدون اضافه کردن عناصر اضافی به فضای شلوغ، یک طرح رنگ ثابت را حفظ کنید.

آیا نسخه های مختلفی از آرم خود دارید؟ اگر نه، این ممکن است زمان مناسبی برای ایجاد یک باشد. نسخه ساده یا کوچکتر نه تنها برای کارت ویزیت بلکه برای رسانه های اجتماعی نیز مفید است. هر گرافیکی استفاده می شود باید متناسب با این باشد. و تایپوگرافی شما باید از راهنمای سبک طراحی شما پیروی کند، وب سایت شما و سایر بازاریابی را به طور مناسب مطابقت دهد.

هرچه را انتخاب می کنید، به هویت برند خود صادق باشید. اطمینان حاصل کنید که کارت نهایی بلافاصله به عنوان شرکت یا برند شما قابل تشخیص است.

4) صدای برند خود را حفظ کنید.

متناسب با هویت برند شما، متنی که استفاده می کنید و سبک تایپوگرافی نیز می گویند چیزهای زیادی است. همانطور که گفتم، نباید به معنای واقعی کلمه چیزهای زیادی را بگوید، اما به طرز تصویری درمورد نام تجاری و خدمات شما صحبت خواهد کرد.

آیا لحن برند شما مستقیم و حرفه ای است؟

آیا یک برند خلاق دارید؟ خلاقیت خود را در کپی خود با مطلبی مانند متن “چگونه برای پیدا کردن من” در بالای اطلاعات تماس خود و عنوان جالب (اگرچه من توصیه می کنم از استفاده از “guru” توصیه کنید، زیرا این اصطلاح یکبار داغ در همه موارد نبوده است) بیان کنید.

5) گزینه های چاپ خود را بشناسید.

از کاغذ بادوام و ضخیم تر است اما از مقوا باریک تر است. هرچه تعداد سهام بزرگتر باشد، سهام ضخیم تر است.

انتخاب کارت ویزیت اغلب از 12 pt است. (نازک) تا 17 pt ضخیم کارت، اما می تواند به اندازه 32 تن ضخامت داشته باشد. (کارت کارت استاندارد را دو برابر کنید و در سبکی مانند کارت ویزیت لبه دار رنگی پیدا کنید).

پوشش ها:

براق: براق صاف

مات: ظاهری زیبا و بدون تأمل

اشعه ماوراء بنفش درخشان بالا: درخشش آینه ای

آیا شما یک عکاس هستید؟ داشتن کیفیت بالای عکس های شما بسیار مهم است، حتی در کارت ویزیت کوچک، مشتری بالقوه خود را تحویل می دهید. یکی از بهترین عکسهای خود را در یک طرف کارت خود به نمایش بگذارید، سپس روکش UV High Gloss را انتخاب کنید تا درخشش واقعی داشته باشد (به معنای واقعی کلمه – این درخشش بالایی است).

ادامه دارد…

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *