مقالات کارت ویزیت

کارت ویزیت شگفت انگیز

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت شگفت انگیز چیست؟این یک مفهوم ساده است، کیفیت، سبک، طراحی، محتوا و موارد دیگر …

هر چیز کوچکی چنین اثری را روی آن تکه کوچک از کاغذ می گذارد کارت ویزیت شگفت انگیز است.

وقتی کارت ویزیت خود را طراحی می کنید، می خواهید آنها را خاص جلوه دهید. قبل از اینکه روی “چاپ” یا “سفارش” تمرکز کنید، تأثیر هر تصمیم را از اطلاعات تماس موجود، تا مقاله ای که روی آنها چاپ شده است، در نظر بگیرید.

پرش به راهنمای طراحی کارت ویزیت

هر وقت ذکر کردم برای یک چاپخانه کار می کنم، اجتناب ناپذیر است که یک مکالمه در اطراف کارت ویزیت شروع شود.

بعضی اوقات خوب است، وقتی شخصی کارت های خود را با هیجان توصیف می کند …

“آنها تقریباً نیمی از اندازه کارتهای معمولی، در یک سهام براق ضخیم هستند. به نظر می رسد آنها به من در ایستادگی کردن کمک می کنند. وقتی یک کارت ضخیم را به آنها می دهم، مردم واقعاً هیجان زده می شوند. ” – اریکا هالد، مشاور بازاریابی

هنگامی که به اندازه کافی اطمینان دارید که کارت خود را با غرور به دست آورید، به احتمال زیاد آنرا تحویل خواهید داد. این حس کاملی دارد. شما می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. شما اتصالات بیشتری را برقرار خواهید کرد، منجر به تعداد بیشتری پیدا کنید، فروش بیشتری را ببندید.

اخیراً در کنفرانسی، در یک گفتگوی اینچنینی که براساس شرکتی که من برای آن کار می کنم، تکامل پیدا کرد، جان بورخارت، سخنران اصلی و نویسنده، کارتهای بی نظیر خود را به من نشان داد (گوشه های گرد، لبه های رنگی، عکسی که خودش در پشت دارد) و گفت: “شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا در لحظه به یاد ماندنی باشید.”

او مطمئناً این کار را کرد.

“شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا در لحظه به یاد ماندنی باشید.” می گویدjonburkhart برای توییت کلیک کنید

با یک برنامه شروع کنید – محتوای خود را برنامه ریزی کنید

برای تعیین اینکه چه اطلاعاتی را باید در طراحی کارت ویزیت خود وارد کنید، ابتدا از قبل مانند هر محتوای با کیفیت شروع کنید. خوب، اگر نویسنده نیستید، اجازه دهید یک شرکت حرفه ای نسخه پشتیبان تهیه کند.

شاید این مطلب را بپسندید :  طراحی گرافیک چیست؟

برای مخاطبان خود طراحی کنید.

چه نوشتن نامه الکترونیکی، چه آگهی در فیس بوک، یک پست وبلاگ یا در این صورت کارت ویزیت، باید با فکر کردن در مورد دو چیز شروع کنید: هدف و مخاطبان هدف.

هدف: با کارت خود می خواهید چه کاری انجام دهید؟

آیا می خواهید شخصی برای رزرو وقت ملاقات با شما تماس بگیرد؟ آیا می خواهید پیروان توییتر خود را افزایش دهید؟ آیا هدف شما از به دست آوردن 5 مشتری جدید برای خدمات جدید شرکت شما است؟

مخاطبان هدف: فرد ایده آل که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید، کیست؟

مناسب ترین راه ارتباط آنها با شما چیست؟ واقعاً کجا قابل دسترسی هستید؟ اگر تمام تماسهای تلفنی میز خود را صفحه نمایش می کنید، حتی آن را در کارت خود وارد نکنید. از تلفن یا آدرس ایمیل خود استفاده کنید.

چگونه می خواهید با شما ارتباط برقرار شود؟

مقالات زیادی در آنجا درباره آنچه شما و نباید در کارت ویزیت خود ذکر کنید وجود دارد. بسته به اینکه از چه کسی می پرسی، بسته به نظر شما نیز تنوع زیادی دارد زیرا همه اینها بستگی دارد.

آیا باید عکسی درج کنید؟ در مورد رسانه های اجتماعی چطور؟

ما از هواداران فیس بوک خود نظرسنجی کردیم تا بدانیم که در کجا ایستاده اند.

74٪ گفتند که شما باید رسانه های اجتماعی را در کارت ویزیت خود قرار دهید. این بدان معناست که ¾ افرادی که کارت ویزیت خود را تحویل می دهند انتظار دارند که تعامل دوم آنها (اولین بار مبادله کارت ویزیت) با اتصال جدید باشد مجازی.

وی گفت: “من فکر می کنم باید شامل ایمیل، تلفن، رسانه های اجتماعی باشد. لوگو. گرت گفت، یک آدرس پستی فیزیکی دیگر لازم نیست، IMO. “

PRisUsCLICK to TWEET می گوید: “آدرس پستی فیزیکی دیگر لازم نیست، IMO”.

“عکس ها می توانند زیبا باشند، زیرا به افراد کمک می کند تا به خاطر بیاورند که شما کی هستید. کارتهایی داشتم که عکس پروفایل من از یک طرف بود و اطلاعات مربوط به تماس از طرف دیگر. مردم آنها را دوست داشتند! ” هیل می گوید

carmenhillCLICK TO TET

وی افزود: “من همیشه وب سایت خود و یک دسته توییتر را در بر می گیرم اما هرگز عکس من روی آنها وجود ندارد. مطمئن نیستم که چرا، اما این فقط سبک من نیست. “

ادامه دارد…………..

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *